Novogratz nazywa PayPal’s Bitcoin news ‚the shot heard around the world on Wall Street‘.

PayPal przychodząc do krypty to duża wiadomość do przyjęcia, mówi inwestor.

Galaxy Digital CEO i multimilioner Mike Novogratz wskoczył niedawno do CNBC Squawk Box, aby udzielić wywiadu na temat znaczenia nadchodzącej premiery Bitcoina (BTC) w 2021 roku w PayPalu.

„Myślę, że jest to, w pewnym sensie, strzał słyszany na Wall Street na całym świecie,“ Novogratz powiedział w wywiadzie z 23 października na temat ostatnich wiadomości PayPal. „PayPal ma 346 milionów kont“, powiedział, dodając: Są 30. największym bankiem w USA pod względem depozytów i nagle każda instytucja finansowa mówi: „Chwileczkę, co ja robię?“.

PayPal planuje dodać Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash do swojej sieci jakiś czas temu w 2021 roku.

Po ogłoszeniu tych planów, Bitcoin skoczył w cenie, ostatecznie wyprzedzając pułap rynkowy samego PayPala.

„Jeśli jesteś w pokoju zarządu Morgan Stanley lub Goldman Sachs lub Bank of America, myślisz, „Jak mogę się zaangażować?“ Novogratz powiedział o krypcie. Przed wywiadem prezes powiedział, że osiągnął szczyt wyników giełdowych dla firm zaangażowanych w crypto, a także ceny Ethereum. Podkreślił, że w 2020 roku takie aktywa odnotowały znaczący wzrost cen.

„W ciągu najbliższych 10 lat będziemy świadkami odbudowy infrastruktury finansowej tego kraju“ – powiedział Novogratz. „Interesujące, że PayPal zatrudnił Paxos do integracji z kryptografią, ponieważ w tej przestrzeni kryptograficznej, w tej przestrzeni łańcucha blokowego, to jest potrzebne.“ Paxos służy jako podmiot stojący za PAX, jedną z wielu stabilnych monet dolarowych w branży kryptograficznej. Instytucja dotyka również innych funkcji, takich jak nadzór.

„To wirus COVID naprawdę przyspieszył – jak to okropnie brzmi – przyjęcie kryptofonu na dwa sposoby: makrohistorię z Bitcoinem i być może ważniejszą historię cyfryzacji całej gotówki, cyfryzacji systemu usług finansowych, który będzie zbudowany głównie na Ethereum.“

Wielu tradycyjnych graczy finansowych zebrało duże stosy Bitcoinów w tym roku, zdawałoby się, że jest to zapoczątkowanie epoki popularności Bitcoinów.
W tym, co nazwał „szybki rozwój“ infrastruktury blokującej Chiny, były minister stwierdził, że rozproszone technologie przyniosą nowe możliwości integracji i rozwoju nowych technologii, takich jak 5G, sztucznej inteligencji, centrów danych i Internetu przemysłowego.

Ostatni raport opublikowany przez Securities Daily wyjaśnił, w jaki sposób chińskie spółki giełdowe wydają miliony, które przeznaczyły na badania i rozwój w ramach łańcucha blokowego.

Das könnte dich auch interessieren …